Avukat Fatih Yeşilyurt tarafından 2015 yılında kurulan hukuk ve arabuluculuk büromuz, başta Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, Medeni Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, olmak üzere birçok alanda hukuk hizmeti vermektedir. Yabancı vatandaşların Türkiye’de vatandaşlık alınması alanında hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bugüne, alanında uzman avukatlar, akademisyenler ve uzman kişilerle Sakarya, Düzce, İstanbul, Kocaeli gibi Türkiye’nin her tarafında hukuki hizmet vermektedir.

Yurtdışında Bulunan Kişilerin Türkiye’de Görülen Davalarında Verilen Hizmetler

Arabulucu Avukat Fatih Yeşilyurt Hukuk, Arabuluculuk ve Danışmanlık Bürosu özellikle yurtdışında görülen davalarınızın (boşanma, vasilik, miras gibi) yurtiçinde tanınması, tenfizi ve Sakarya, İstanbul, Kocaeli, Düzce, Bolu, Bursa ve Bilecik ile birlikte 81 ilin tamamında  görülen davalarınız ve her türlü hukuksal konularda kurumsal hukuk ekibimizle hizmet sunmaktayız. Yurtdışında Almanya, Avusturya, Fransa, İngiltere, Amerika, Kanada, İsviçre, Belçika, Rusya, Macaristan, Hollanda, Yunanistan gibi bir çok ülkeden hizmet verdiğimiz müvekkillerimiz bulunmaktadır.

Vatandaşlık Alanında Hukuksal Destek Hizmetleri

Gayrimenkul(taşınmaz) almak gibi yollarla Katar, Yemen, Suudi Arabistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşlarına Türk Vatandaşlığı alınması gibi hizmetler uzman ekibimizle sağlanmaktadır.

Arabulucu Avukat Fatih Yeşilyurt


Avukatlık hizmetinin bir kamu hizmeti olduğu bilinciyle hukuki münasebetlerin düzenlenmesi, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun olarak çözümlenmesi, hukuk kurallarının tam olarak uygulanması amacıyla hukuki bilgi ve tecrübelerimizi  adalet hizmetine ve kişilerin yararlanmasına tahsis etmekteyiz.

Yüklendiğimiz  görevleri bu görevin kutsallığına yakışır bir şekilde özen, doğruluk ve onur içinde yerine getirmek ve avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun biçimde davranmak ve görevlerimizi ifa ederken Türkiye Barolar Birliğince belirlenen meslek kurallarına uymak temel ilkelerimizdir.