sakarya boşanma avukatı

Sakarya Boşanma Avukatı

Makale , , , , , , , ,

Boşanma davalarına ilişkin ücretlendirme davanın açılacağı şehir, boşanma davasının niteliği, ne kadar süreceği, avukatın belirleyeceği miktarlara göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca  tarafların birbirine karşı olan nafaka veya tazminat talepleri, velayet veya mal paylaşımı gibi konular önem taşımaktadır. Ancak önemli olan anlaşmalı ya da çekişmeli olsun boşanma davası ücreti Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi ile düzenlenen vekalet ücretlerinden daha düşük olmayacaktır.

Sakarya Boşanma Avukatı Fatih Yeşilyurt

Anlaşmalı boşanma davaları için çekişmeli davalara nazaran daha kolay görülen işlerdir. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar boşanma ve ferilerine ilişkin tüm konularda anlaşırlar. Taraflar boşanma, velayet, kişisel ilişki, nafaka, maddi ve manevi tazminat, ortak mallar, ziynetler ve kişisel eşyalar gibi hususlarda anlaşırlar. Anlaşmalı boşanma davası açmak için, tarafların en az 1 yıldır evli olmaları ve boşanma, nafaka, tazminat, velayet ve mal paylaşımı gibi konularda anlaşmaları gerekmektedir.

Anlaşmalı veya Çekişmeli Boşanma Dava ücretleri ilgili detaylı bilgi için, https://fatihyesilyurt.av.tr/ İnternet sitemizde yer alan telefon numaralarımız, WhatsApp destek hattından veya  05394793051 numaralı telefondan Av. Fatih Yeşilyurt’a ulaşabilirsiniz.

Çekişmeli boşanma davalarında taraflar yukarıdaki hususlardan bir veya birden fazlasında anlaşamazlar ve çekişmeli olarak dava görülür. Çekişmeli boşanma davaları birçok sebeple açılabilmektedir.

Sakarya Boşanma Avukatı Fatih Yeşilyurt

2023 Boşanma Davası Vekalet Ücreti

Boşanma davalarına bakmakla görevli mahkeme Aile Mahkemesi’dir.

Boşanma Davası Ücreti 2023 ücretleri ilgili detaylı bilgi için, https://fatihyesilyurt.av.tr/ İnternet sitemizde yer alan telefon numaralarımız, WhatsApp destek hattından veya  05394793051 numaralı telefondan Av. Fatih Yeşilyurt’a ulaşabilirsiniz.

2023 Boşanma Davası Ücreti ve Masrafları Ne Kadar?

Yapılacak işlemlere göre ek masraflar çıkabilmektedir.

Boşanma Davası Ücreti 2023 Dava ücretleri ilgili detaylı bilgi için, https://fatihyesilyurt.av.tr/ İnternet sitemizde yer alan telefon numaralarımız, WhatsApp destek hattından veya  05394793051 numaralı telefondan Av. Fatih Yeşilyurt’a ulaşabilirsiniz.

Sakarya En İyi Boşanma Avukatı, Sakarya En İyi Avukat, Sakarya Acil Boşanma Avukatı, Acil Boşan Avukatı, Sakarya Boşanma Avukatları, Sakarya Avukat, Sakarya En İyi Avukat, En İyi Avukat, Sakarya Ağır Ceza Avukatı, Adapazarı Avukat, Sakarya Adliyesi Avukatları, Sakarya Boşanma Avukatı Tavsiye, Sakarya Avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir