zina-aldatma

Almanya ve Türkiye de Boşanma Avukat Hizmeti – Türk Aile Hukuku

Güncel İçtihatlar , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Almanya – Hollanda – İsveç – Bulgaristan – Fransa ülkelerinde yaşayıp Türkiye sınırları içerisinde açılan boşanma – çocuk velayeti – çekişmeli boşanma – aile hukuku alanlarında alanında kıdemli ve deneyimli avukatlarımıza danışabilirsiniz. Boşanma davalarına ilişkin ücretlendirme davanın açılacağı şehir, boşanma davasının niteliği, ne kadar süreceği, avukatın belirleyeceği miktarlara göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca  tarafların birbirine karşı olan nafaka veya tazminat talepleri, velayet veya mal paylaşımı gibi konular önem taşımaktadır. Ancak önemli olan anlaşmalı ya da çekişmeli olsun boşanma davası ücreti Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi ile düzenlenen vekalet ücretlerinden daha düşük olmayacaktır. Almanya – Hollanda – İsveç – Bulgaristan – Fransa ülkelerinde yaşayıp Türkiye sınırları içerisinde açılan boşanma – çocuk velayeti – çekişmeli boşanma – aile hukuku alanlarında alanında kıdemli ve deneyimli avukatlarımıza danışabilirsiniz.

Türkiye Sakarya Anlaşmalı veya Çekişmeli Boşanma Dava ücretleri ilgili detaylı bilgi için, https://fatihyesilyurt.av.tr/ İnternet sitemizde yer alan telefon numaralarımız, WhatsApp destek hattından veya  05394793051 numaralı telefondan Av. Fatih Yeşilyurt’a ulaşabilirsiniz

Türkiye Sakarya Boşanma Avukatı Fatih Yeşilyurt

Almanya Anlaşmalı boşanma davaları için çekişmeli davalara nazaran daha kolay görülen işlerdir. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar boşanma ve ferilerine ilişkin tüm konularda anlaşırlar. Taraflar boşanma, velayet, kişisel ilişki, nafaka, maddi ve manevi tazminat, ortak mallar, ziynetler ve kişisel eşyalar gibi hususlarda anlaşırlar. Almanya Türkiye Anlaşmalı boşanma davası açmak için, tarafların en az 1 yıldır evli olmaları ve boşanma, nafaka, tazminat, velayet ve mal paylaşımı gibi konularda anlaşmaları gerekmektedir.

sakarya boşanma avukatı
Yurt dışı Boşanma Avukatı

Türkiye Sakarya Anlaşmalı veya Çekişmeli Boşanma Dava ücretleri ilgili detaylı bilgi için, https://fatihyesilyurt.av.tr/ İnternet sitemizde yer alan telefon numaralarımız, WhatsApp destek hattından veya  05394793051 numaralı telefondan Av. Fatih Yeşilyurt’a ulaşabilirsiniz.

Çekişmeli boşanma davalarında taraflar yukarıdaki hususlardan bir veya birden fazlasında anlaşamazlar ve çekişmeli olarak dava görülür. Çekişmeli boşanma davaları birçok sebeple açılabilmektedir.

Türkiye Boşanma Avukatı Fatih Yeşilyurt

2023 Boşanma Davası Vekalet Ücreti

Boşanma davalarına bakmakla görevli mahkeme Aile Mahkemesi’dir.

Boşanma Davası Ücreti 2023 ücretleri ilgili detaylı bilgi için, https://fatihyesilyurt.av.tr/ İnternet sitemizde yer alan telefon numaralarımız, WhatsApp destek hattından veya  05394793051 numaralı telefondan Av. Fatih Yeşilyurt’a ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir